karacsony
A karácsonyi ünnepkör több ősi magyar ünnepet foglal magába. Ezek között van a Nap “visszatérésének” az időszaka, amikor is fiataljaink a régi időkben kerecsen madarakat eregettek az ég felé, hogy azok üdvözöljék a “visszatérő”, életadó Napot. Ugyancsak ekkor van Nimród újraszületésének emlékünnepe, amely kapcsolatban van a fenyőfával, a karácsonyfával. A FENYŐFA nem más mint FÉNYFA, melynek örökzöldje az örök életet jelképezi és reménységet sugároz életünkbe. Karácsonykor ünnepeljük a Názáreti Jézus születésének évfordulóját, ami a szeretet és reménység magasztos, diadalmas időszaka. Mindez népünk számára SZENT KARÁCSONY ünnepkörének áldásos ideje. A magyar népnek, a Magyar Nemzetnek a karácsonyi lelkületre van szüksége. Az abból áradó Reménység, Áldás, és Szeretet olyan megújító, éltető mennyei erők, melyek segíthetik népünk megerősödését, felemelkedését. Egy reményteljes, megtisztult és emelkedett tudat állapot az alapja a jobb és biztonságosabb magyar jövőnek.
 
ÁLDOTT KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK MINDEN IGAZ MAGYAR TESTVÉRÜNKNEK!
 
Az Ősmagyar Egyház nevében:
Orosz László, Hajdú Nimród, Kovács Imre.
 
Szent Karácsony fénye ragyogja be minden magyar testvér életét egész évben, sőt azon túl is, egész életében! A Mindenható Isten áldja meg édes hazánkat Magyarországot és a magyar népet !

 

000.png